Острава - місто на сході Чеської Республіки, адміністративний центр Моравськосілезького краю та району Острава-місто. Розташоване в південній Сілезії на місці злиття річок Остравіце, Одра й Опава. Третє за величиною місто Чехії та друге в Моравії. Остравський університет був заснований 1991 року, складається з шести факультетів і двох науково-дослідних інститутів. Це дає можливість здобути освіту в широкому діапазоні спеціальностей, що охоплюють гуманітарні, соціальні та природничі науки, медицину, педагогічні спеціальності та мистецтво.
Факультети:
Філософський факультет
Педагогічний факультет
Медичний факультет
Природознавчий факультет
Факультет мистецтв
Факультет соціальних наук
Офіційний сайт університету: http://www.osu.eu

Подать заявку на получение стипендий на обучение в Остравском университете можно до 22.00 по киевскому времени 09 ноября 2015 г.

Язык обучения -  английский, чешский

23 ноября  2015 года открывается прием заявок на участие академического персонала ОНУ в программе международной академической мобильности Эразмус +.

Срок подачи заявок до 22.00 по киевскому времени 07 декабря 2015 г.

Сегодня, 3 ноября 2016 стартует новый раунд прирема заявок на получение стипендий на обучение в  Остравском университете во втором  семестре 2016-2017 учебного года. Подать заявку  можно до 22.00 по киевскому времени 17 ноября 2016 г. Язык обучения - чешский, английский