Сьогодні, 29 жовтня 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Сілезьким технологічним інститутом (м. Глівіце, Польща). До участі допускаються студенти, що навчаються на бакалавра або на першому році магістратури ОНУ.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 11 листопада 2018 р.

Мова навчання – переважно польська, англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Сілезькому технологічному інституті взимку 2019 р.

Стипендія становить: 750 EUR  на місяць+ + 275 EUR на проїзд до Глівіце та у зворотному напрямку

Кількість місць на Україну- 4. Студенти ОНУ матимуть перевагу у порівнянні зі студентами інших ВНЗ України, чиї студенти вже вигравали грант на навчання в Сілезькому технологічному інституті.

До участі допускаються студенти наступних спеціальностей: хімія, прикладна математика, комп’ютерні науки, менеджмент, філологія (англійська, французька, італійська).

Умови участі

1) Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

3) Кандидати повинні володіти польською мовою на рівні не нижче В1, або англійською мовою на рівні не нижче B2

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.

Етап 2. Відправка необхідних документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 11 листопада 2018 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.

Етап. 3 Номіновані кандидати отримають лист з посиланням на он-лайн анкету. Для її заповнення потрібно буде зареєструватися на сайті, заповнити анкету та прикріпити до неї деякі документи з загального переліку. Після цього буде прийнято остаточне рішення щодо того, кто отримає грант.

Відбір кандидатів

Відбір буде проходити в 2 етапи. Перший етап – перевірка наявності всіх документів з переліку та їхньої достовірності, другий - оцінювання документів. Рішення про призначення гранту приймає Сілезький технологічний інститут.

Критерії оцінювання: академічна успішність , запропонований навчальний план, володіння мовою викладання, мотивація та CV.

 

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 11 листопада 2018 р

1.      Application form (заявка). Завантажити та заповнити

2.      Proof of registration

довідка про те, що Ви є в даний момент студентом ОНУ, що видається у відділі кадрів або відділі аспірантури

3.      CV – автобіографія

Максимум 2 сторінки, пишем відразу англійською - це автобіографія, заповнена   виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь в наукових семінарах, конференціях. Публікації та будь-які інші досягнення (участь в міжнародних проектах в тому числі). Завантажити її можна за посиланням: http://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions

4.      Passport

1.      Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті

5.      Motivation letter - мотиваційний лист

мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі повинні обгрунтувати:

1) чому вам важливо вчитися в цьому університеті; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;

6.      Learning agreement

Бланк договору на англійській і українській мовах завантажуємо тут UKRENG.

Договір про навчання студента. Договір має на меті надати Учаснику гарантії, що кредити, отримані протягом періоду мобільності, будуть визнані.

Під час участі у програмах кредитної мобільності студенти ОНУ можуть опановувати навчальні дисципліни, які будуть перезараховані в ОНУ як обов’язкові, професйно-оріентовані вибіркові дисципліни чи як дисципліни вільного вибору.

. Кількість кредитів, які мають бути отримані студентом під час участі у програмі кредитної мобльності, становить 30 кредитів ЄКТС за семестр (без урахування курсу польської мови для іноземців);

Під час навчання студентів ОНУ за програмами кредитної мобільності не менше ніж половину дисциплін, які вони опановують, мають становити дисципліни, які будуть перезараховані в ОНУ як обов’язкові чи професійно-орієнтовані вибіркові дисципліни.

Студентові можуть бути перезараховані професійно-оріентовані вибіркові дисципліни, прямих аналогів яких не існує в навчальному плані відповідної спеціальності в ОНУ, але які відповідають освітньо-кваліфікаційній характеристиці цієї спеціальності і якщо вивчення професійно-орієнтованих вибіркових дисциплін у певному обсязі передбачене відповідною спеціальністю у семестрі (навчальному році), під час якого здійснюється мобільність, чи у наступних семестрах (роках).

Як дисципліни вільного вибору в ОНУ можуть бути зараховані дисципліни на вибір студента, прямих аналогів яких не існує в ОНУ, якщо ці дисципліни відповідають вимогами ОНУ щодо дисциплін вільного вибору і якщо вивчення вибіркових дисциплін у певному обсязі передбачене відповідною спеціальністю у семестрі (навчальному році), під час якого здійснюється мобільність, чи у наступних семестрах (роках).

Під час навчання за програмами кредитної мобільності, за погодженням з випусковою кафедрою і деканатом відповідного факультету, студент може у обирати у партнерському ВНЗ курси, які не будуть перезараховані в ОНУ, але обсягом не більше 5 кредитив ЄКТС чи відповідних їм кредитів партнерському ВНЗ в межах рекомендованої кількості кредитів.

Складається Договір за допомогою деканата та гаранта вашої освітньої програми.

Заповнюємо і підписуємо як англійський так і український варіанти. До плану вносите перелік предметів, які Ви хочете вивчати і який було погоджено з вашим деканатом (назва предмета, його код, і кількість кредитів) і які в обов'язковому порядку будуть перезараховані Вам після повернення. Всі предмети, які ви виберете, повинні бути схвалені вашим деканатом. Цей документ повинен бути підписаний спочатку деканом Вашого факультету та потім Еразмус координатором.

Під час вибору курсів в Сілезькому технологічному інституті звертайте увагу на мову викладання.

Перелік курсів Сілезького технологічного інститута, які викладаються англійською мовою, необхідні для складання договору про навчання студента можна знайти на сайті університету: 

https://www.polsl.pl/en/ic/Pages/Courses_in_English.aspx?View=%7b1F25255B-F78C-4077-A2B3-E8550BFDF7ED%7d

7.Transcript of records - Бакалаври подають виписку з заліково-екзаменаційних відомостей. За випискою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в виписку вносяться всі заліки та іспити, які Ви здавали, починаючи з 1 курсу, виписка завіряється підписом декана факультету і печаткою факультету, ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал, який розраховується тільки виходячи з результатів іспитів).

Магістри подають диплом бакалавра з додатками

8. Official Language Certificate - офіційний сертифікат про знання іноземної мови, на якій будуть читатися обрані Вами курси. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікати міжнародного зразка: англійскої мови (наприклад IELTS, TOEFL, FCE, CAE, та ін.) або польської.  Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою Language ASSESSEMENT SHEET. Необхідно завантажити цей документ, роздрукувати та заповнити за допомогою вашого викладача англійської в ОНУ. Якщо у вас є будь-які інші мовні сертифікати (не міжнародні) можете також прикласти їх.

9. Додаткові документи (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференція, наукових семінарах, воркшопах, літніх шклах та ін.), При наявності

Всі документи повинні бути відскановані окремо в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 11 листопада 2018 р

Файли повинні бути названі таким чином: Application.pdf, Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf або SAS.pdf, LA.pdf, Motivation.pdf, CV.pdf, Passport.pdf, Other.pdf

Контактна особа програми в ОНУ:

Кулинич Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу ОНУ, Агафонова Анастасія Валеріївна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 048 731 7895; +38048723 84 77