УВАГА!!! Дедлайн подовжено до 15 квітня 2020р.!!!

Сьогодні, 4 березня 2020 р. розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус + з університетом Умео. До участі допускаються бакалаври 4 курсу, магістри і аспіранти біологічних наук. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 26 березня 2020 г. Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в в Університеті Умео в першому семестрі 2020 -2021 навчального року .

Пропонується 2 варіанти:

 • Навчання (бакалаври останнього року, магістри, аспіранти). Тривалість 5 місяців. Спеціальність: мікробіологія, молекулярна біологія. Кількість місць – 1. Наявність міжнародного сертифікату зі знання англійської мови не є обов’язковою.
 • Навчання (бакалаври останнього року, магістри, аспіранти). Тривалість 3 місяці. Спеціальність: біологічні науки (включаючи мікробіологію, біохімію, генетику, біотехнологію та ін.). Кількість місць – 1. Наявність міжнародного сертифікату зі знання англійської мови є обов’язковою.

Вимоги до учасників

 • Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності бути зарахованим в ОНУ.
 • Володіти англійською мовою на рівні не нижче B1, а також надати відповідні міжнародні сертифікати

Процедура подання заявки

 • Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.
 • Етап 2.Відправка необхідних документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 26 березня 2020. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.
 • Етап 3. Відібрані кандидати повинні будуть зареєструватись в електронній системі Умео до 15 квітня 2020р, а також обрати курси для прослуховування. Посилання на реєстраційну форму прийде студентам на електронну пошту.

ДОКУМЕНТИ

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 26 березня 2020.

 1. Аплікаційна форма- це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ Application form)
 2. Passport. Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
 3. Proof of registration- довідка про те, що Ви є в даний момент студентом або аспірантом ОНУ, що видається у відділі кадрів або відділі аспірантури.
 4. Transcript of records- Бакалаври – академічна довідка. За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідці, ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал. Завантажити зразок).

Магістри - Диплом про освіту (з додатками) та академічна довідка за п’ятий курс (для магістрів). За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідці, ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал.

Аспіранти надають диплом про вищу освіту з додатками до нього, та, за наявності, висписку з оцінками за час навчання в аспірантурі.

 1. Official Language Certificate  (для навчання тривалістю 3 місяці сертифікат є обов’язковим )- офіційний сертифікат про знання іноземної мови, на якому будуть читатися вибрані Вами курси (Англійська). Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка, (наприклад IELTS, з оцінкою не менше 5.5 TOEFL, - з оцінкою не менше 46-59, і FCE, CAE).

Для навчання тривалістю 5 місяцівЯкщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою Self Assessement Sheet. Необхідно завантажити цей документ, роздрукувати та заповнити. Якщо у вас є будь-які інші мовні сертифікати (не міжнародні) можете прикласти їх до Вашого CV.

 1. Motivation statement- мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі повинні обгрунтувати: 1) чому вам важливо вчитися в університеті Умео; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування); 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;
 2. CV - автобіографія(max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях тощо, а також обов’язково містити інформацію про те, якими лабораторними методами досліджень ви володієте, досвід аналізу даних; роботи з різними видами програмного забезпечення; - якомога більше інформації, яка дозволить тасценівать вас як найкращого кандидата. Завантажити її можна: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу ОНУ,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77