УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 27 червня 2020 р.!!!!

Сьогодні, 9 червня 2020 р. розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус + з університетом Умео. До участі допускаються аспіранти біологічних наук. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 22 червня 2020 р. Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в в Університеті Умео в жовтні 2020 навчального року .

Тривалість: 12 місяців

Вимоги до учасників

• Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності бути зарахованим в ОНУ.
  • Володіти англійською мовою на рівні не нижче B1, а також надати відповідні міжнародні сертифікати

Процедура подання заявки

• Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.
  • Етап 2.Відправка необхідних документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 22 червня 2020 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана.
  • Етап 3. Відібрані кандидати повинні будуть зареєструватись в електронній системі Умео.

ДОКУМЕНТИ

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 22 червня 2020 р.

1. Аплікаційна форма- це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ Application form)
  2. Passport. Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
  3. Proof of registration- довідка про те, що Ви є в даний момент аспірантом ОНУ, що видається у відділі аспірантури.
  4. Language Certificate Знання мови можна підтвердити окремою формою Self Assessement Sheet. Необхідно завантажити цей документ, роздрукувати та заповнити. Якщо у вас є будь-які інші мовні сертифікати (не міжнародні) можете прикласти їх до Вашого CV.

5.Motivation statement - мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі повинні обгрунтувати: 1) чому вам важливо вчитися в університеті Умео; 2) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;

6.CV - автобіографія (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях тощо, а також обов’язково містити інформацію про те, якими лабораторними методами досліджень ви володієте, досвід аналізу даних; роботи з різними видами програмного забезпечення; - якомога більше інформації, яка дозволить тасценівать вас як найкращого кандидата. Завантажити її можна: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions

1. Лист підтримки (Support Letter) від університету Умео про те, що Вас готові прийняти на навчання. За цим листом звертатись до Еразмус-коордінатора університету Умео Олени Ржепишевської Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

8.Робочій план. За довідками щодо оформлення звертатись до Еразмус-коордінатора університету Умео Олени Ржепишевської Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22 червня 2020 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Контактна особа програми в ОНУ:

Ірина Горнова, Еразмус офіс,

Тел.: +38048723 84 77