105364 603x354

Астонський університет (Aston University), Велика Британія - університет у Бірмінгемі, заснований 1895 року.
Нині в Астонському університеті навчаються 6900 студентів із 65 країн. Університет пропонує програми з бізнесу, інженерних дисциплін, прикладного наукового дослідження, мов, європейських досліджень, охорони здоров'я, психології та комбінованої програми бакалаврату.

Офіційний сайт університету: aston.ac.uk

IMG 416e2c012573ca4de1dce7a0e6d30f74 V

Сьогодні, 10 грудня 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Астонським університетом.

До участі допускаються здобувачі другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів спеціальності «прикладна математика».

Подати заявку можна до 27 грудня 2021 року.

Мова навчання – англійська.

Стипендіати повинні приступити до навчання в Астонському університеті в другому семестрі 2021-2022 навчального року. Навчання триватиме до кінця липня.

Вимоги до учасників

1. Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.
  2. Кандидат повинен володіти англійською мовою на рівні не нижче B2.

Милѣйшій Выпейте же кефиру и успокойтесь копия копия 33

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування в Астонському університеті (Великобританія).

Подати заявку можна до 27 лютого 2022 року.

Мова стажування – англійська.

Термін стажування – від одного тижня до трьох місяців.

Спеціальності стажування: «прикладна математика».

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

Сьогодні, 22 листопада 2019 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Астонським університетом. До участі допускаються магістри та аспіранти спеціальностей МАТЕМАТИКА (включаючи прикладну математику) і ФІЗИКА.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 8 грудня 2019 г.

Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Астонському університеті в cічні-лютому 2020 р. Навчання триватиме 6 місяців.

Кількість місць -2

Умови стажування : стипендія передбачає 850 євро в місяць на витрати кожному з учасників та 360 євро на дорогу до Астону та у зворотному напрямку одному з учасників.

Сьогодні, 07/02/ 2020 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в Астонському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 26 лютого 2020 р.

Мова стажування - англійська

Стажування розраховано на 13 днів

Спеціальність стажування – Математика, Прикладна математика, Фізика.

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Сьогодні, 23/11/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в Астонському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 10 грудня 2018 р.

Мова стажування - англійська

Стажування розраховано на один тиждень (6 робочих днів, та два дня на дорогу)

Спеціальність стажування – Математика, Прикладна математика, Фізика.

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Сьогодні, 23 листопада 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Астонським університетом. До участі допускаються магістри і аспіранти спеціальностей МАТЕМАТИКА (включаючи прикладну математику) і ФІЗИКА. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 8 грудня 2018 г.

Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Астонському університеті в другому семестрі 2018 -2019 навчального року). Навчання триватиме 9 місяців.

Кількість місць -2