105364 603x354
Астонский университет (Aston University), Великобритания   — университет в Бирмингеме, основанный в 1895 году.

В настоящее время в Астонском университете обучаются 6900 студентов из 65 стран. Университет предлагает программы по бизнесу, инженерным дисциплинам, прикладному научному исследованию, языкам, европейским исследованиям, здравоохранению, психологии и комбинированной программе бакалавриата.

Официальный сайт университета : aston.ac.uk

Сьогодні, 22 листопада 2019 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Астонським університетом. До участі допускаються магістри та аспіранти спеціальностей МАТЕМАТИКА (включаючи прикладну математику) і ФІЗИКА.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 8 грудня 2019 г.

Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Астонському університеті в cічні-лютому 2020 р. Навчання триватиме 6 місяців.

Кількість місць -2

Умови стажування : стипендія передбачає 850 євро в місяць на витрати кожному з учасників та 360 євро на дорогу до Астону та у зворотному напрямку одному з учасників.

Сьогодні, 22/11/ 2019 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в Астонському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 8 грудня 2019 р.

Мова стажування - англійська

Стажування розраховано на 13 днів

Спеціальність стажування – Математика, Прикладна математика, Фізика.

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Сьогодні, 23/11/ 2018 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в Астонському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 10 грудня 2018 р.

Мова стажування - англійська

Стажування розраховано на один тиждень (6 робочих днів, та два дня на дорогу)

Спеціальність стажування – Математика, Прикладна математика, Фізика.

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Сьогодні, 23 листопада 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з Астонським університетом. До участі допускаються магістри і аспіранти спеціальностей МАТЕМАТИКА (включаючи прикладну математику) і ФІЗИКА. Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 8 грудня 2018 г.

Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в Астонському університеті в другому семестрі 2018 -2019 навчального року). Навчання триватиме 9 місяців.

Кількість місць -2

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 30.01.2018

Сьогодні, 30.01.2018р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в Астонському університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 12 лютого 2018 р. Мова стажування - англійська

Спеціальність стажування – Математика, Прикладна математика, статистика