800px University of Białystok Faculty of Law

Білостоцький державний університет (пол. Uniwersytet w Białymstoku, UwB) — головний ЗВО міста Білосток, Польща. Заснований 18 липня 1997 року на основі філії Варшавського університету. В університеті працевлаштовано 1300 осіб, з них 808 осіб — в академічній сфері.

Вебсайт uwb.edu.pl

Bialystok

Розпочато приймання заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання в University of Bialystok (Польща).

Подати заявку можна до 10 березня 2024 року.

Мова стажування – англійська.

Умови:

Мобільність розрахована на 5 днів і 2 дні на подорож. Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2023-2024 навчального року.

Спеціальності: філологія.

НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 20.02.2018

Сьогодні, 20.02.2018р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування з викладання в Білостоцькому державному  університеті. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 4 березня 2018 р. Мова стажування - англійська або польська

Спеціальність стажування – Польська філологія

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською або польською мовою, на рівні не нижче В2.