Universidad de Cádiz UCA Puerto Real Campus
Кадіс - найпівденнішe іспанське місто, розташованe на узбережжі Середземного моря і Атлантичного океану. Він вважається найдавнішим містом Західної Європи, а Університет -одним з наймолодших вузів Іспанії. Університет Кадіса продовжує академічні традиції Лоцманської школи (XV-XVI ст.) І Королівського військово-морського медичного та хірургічного коледжу (XVIII ст.).Університет Кадіса є одним з провідних університетів Іспанії.
Офіційний сайт: uca.es/es/

Сьогодні, 26 лютого 2018 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 22.00 за київським часом 5 березня 2018 р

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 360 EUR на проїзд до Кадису і назад

Стажування для адміністративних працівників передбачається з 18 по 22 червня 2018 року під час проведення Staff Training Week в Університеті Кадіса.