Universidad de Cádiz UCA Puerto Real Campus
Кадіс - найпівденнішe іспанське місто, розташованe на узбережжі Середземного моря і Атлантичного океану. Він вважається найдавнішим містом Західної Європи, а Університет -одним з наймолодших вузів Іспанії. Університет Кадіса продовжує академічні традиції Лоцманської школи (XV-XVI ст.) І Королівського військово-морського медичного та хірургічного коледжу (XVIII ст.). Університет Кадіса є одним з провідних університетів Іспанії.
Офіційний сайт: uca.es/es

Cadiz learning

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Cadiz (Іспанія).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівня денної форми навчання спеціальностей: «математика», «прикладна математика», «науки про Землю», «географія», «середня освіта. Географія», «фізика та астрономія», «біологія», «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «біологія та біохімія», «комп’ютерні науки», «право», «журналістика», «історія та археологія», «міжнародні економічні відносини», «економіка», «філологія», «прикладна фізика та наноматеріали», «середня освіта (фізика)», «філософія», «соціологія», «соціальна робота», «хімія», «середня освіта (хімія)», «фармація, промислова фармація», «педагогіка», «психологія».

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2024–2025 навчального року.

Подати заявку можна до 26 березня 2024 року.

Мова навчання – іспанська або англійська.

241205971 1471803446532130 8972603199876593813 n

УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 10 ЖОВТНЯ!

Університет Кадісу запрошує науково-педагогічних працівників на стажування

Сьогодні, 2 вересня 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь науково-педагогічних працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 10 жовтня 2021 року.

Стажування розраховане на 7 днів (5 робочих днів і 2 дні на подорож). Від науково-педагогічних працівників очікується, що протягом стажування вони проведуть 8 годин лекцій.

Спеціальності та програма стажування:

Мобільність має бути завершена до 31 липня 2022 року.

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності працювати в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2. Зверніть увагу, що стажування щодо окремих курсів передбачає також володіння іншими мовами (іспанською та французькою). Детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням вище (у розділі спеціальності та програма стажування).

Для того щоб взяти участь у програмі мобільності, необхідно відправити всі необхідні документи (див. нижче) у встановлені строки на електронну на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До 2 жовтня 2020 року відкрито запис на онлайн-програму "Експерт з спеціалізованого перекладу з російської та іспанської мов" в університеті Кадізу.

Запис онлайн: https://formacion.fueca.es/?curso=oeu20984_experto-universitario-en-traduccion-especializada-de-ruso-y-espanol

З виникаючих питань звертатися до Centro Universitario Internacional para Europa del Este y Asia Central (Міжнародний університетський центр по Східній Європі та Центральній Азії), email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сьогодні, 26 лютого 2018 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 22.00 за київським часом 5 березня 2018 р

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 360 EUR на проїзд до Кадису і назад

Стажування для адміністративних працівників передбачається з 18 по 22 червня 2018 року під час проведення Staff Training Week в Університеті Кадіса.