Сьогодні, 26 лютого 2018 року відкривається прийом заявок на участь персоналу ОНУ в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 22.00 за київським часом 5 березня 2018 р

Стажування розрахована на 7 днів (5 робочих, +2 дня на подорож)

Спеціальність стажирування - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + 360 EUR на проїзд до Кадису і назад

Стажування для адміністративних працівників передбачається з 18 по 22 червня 2018 року під час проведення Staff Training Week в Університеті Кадіса.

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

Для того, щоб взяти участь в програмі мобільності, необхідно відправити всі необхідні документи (див. Нижче) у встановлені строки по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перелік документів

Офіційною мовою програми є англійська, тому усі документи мають бути на англійській мові. Перелік необхідних документів:

1. Passport - сканована копія вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  2. Staff Mobility for Training Mobility Agreement. Завантажити форму. Це Ваш план роботи на час стажування в приймаючому університеті. Складаєте його самостійно.
  3. CV (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь в наукових семінарах, конференціях. Публікації та ін. Завантажити її можна за посиланням
  4. Увага! Кандидатам в CV обовязково необхідно вказати свій досвід в управлінні міжнародними программами мобільності, міжнародними проектами у сфері освіти і т.д. – назву проектів, рік. обовязки
  5. Letter of support by Home. Лист про підтримку від ОНУ про те, що Ваш план роботи відповідає інтересам вашого підрозділу і отримані результати будуть використовуватися в подальшому всім підрозділом.
    Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 5 березня 2018 р
    Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, не будуть прийняті.