Розпочинається прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування у Західному університеті Темішоара. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 1 грудня 2018 р. Мова стажування – англійська/румунська

Умови стажування:

Стажування з викладання розраховано на один тиждень (6 робочих днів, та два дня на дорогу). Воно має відбутися не пізніше травня 2019р.

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + кошти на проїзд до Темішоар і назад

Спеціальність стажування – Біологія, хімія, географія, право, економіка, фізика, сучасні мови (російська), історія, філософія

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою або румунською мовою на рівні не нижче В2.

Подання заявки на участь:

Оформлення заявки складається зі збору необхідних документів, підписів на них, і перекладів до них (в разі необхідності), та відправки в зазначені терміни пакету документів на вказану адресу електронної пошти.

Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 1 грудня 2018 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидат електронної пошти після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

При відборі кандидатів перевагу буде надано тим кандидатам, які вже мали досвід співробітництва з цим университетом або мають чітке уявлення про подальшу співпрацю з цим університетом. Пріоритетними є також ті викладачі, які ведуть викладанння в ОНУ англійською мовою, ябо запроваджують таке викладання в цьому навчальному році.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ВСІХ Файлів ВАШОЇ ЗАЯВКИ НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 10 МБ, ФАЙЛИ БІЛЬШОЇ РОЗМІРУ НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗГЛЯДУ!

Документи для заявки:

  1. Аплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін . Якщо в вас вже є досвід співпраці з цим університетом, обов’язково це вказати. Завантажити її можна: Http: //europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  4. Лист підтримки з ОНУ (завантажити форму
  5. Робочий план (завантажити форму). Він обов’язково має містити наступну інформацію:

- чи викладаєте в ОНУ на англійський мові, або плануєте робитице у цьому навчальному році
- чи є у вас досвід співробітництва з цим университетом (спільні публікації, проекти)

-демонстрацію чіткого бачення подальношо співробітництва

- пояснити причини та переваги вашої участі в програмі мобільності для вашого професійного росту

-які переваги матиме ОНУ від вашої участі в програмі мобільності (запровадження курсів англійською мовою, розробка нових курсів, модулів та ін.)

- яким чином ви будете поширювати інформацію про набутий під час стажування досвід (проведення семінару, інформаційної зустрічі для коллег та студентів, написання статті для сайту Еразмус,та ін.)

- яким чином ви сприяєте процесу інтернаціоналізації ОНУ

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 1 грудня 2018 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Контактна особа програми в ОНУ:

Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу,

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 048 731 7895; +38048723 84 77