Pro 1875

Західний університет Тимішоари (ЗУТ) є основним вищим навчальним закладом та дослідницьким центром у Західній Румунії. Його громада налічує близько 16000 студентів та більше 700 викладачів. Це комплексний університет, що включає 11 факультетів з відповідними відділеннями, а також факультет підготовки учителів.

Факультети, функціонуючі в рамках ЗУТ , пропонують національні акредитовані навчальні програми на рівні бакалавра, магістра та докторантури за наступними напрямками: Іскусство та дизайн; Хімія, біологія, географія; Економіка і бізнес-адміністрація; Закон; Письмо, історія та богослов'я; Математика та інформатика; Музика і театр; Фізичне виховання та спорт; Фізика; Політичні науки, філософія та комунікаційні науки; Соціологія і психологія.
Дата заснування: 1944 р.

Офіційний вебсайт: https://ri.uvt.ro

Розпочинається прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування у Західному університеті Темішоара. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 1 грудня 2018 р. Мова стажування – англійська/румунська

Стажування з викладання розраховано на один тиждень (6 робочих днів, та два дня на дорогу). Воно має відбутися не пізніше травня 2019р.

Сума гранту становить: 140 EUR в день, + кошти на проїзд до Темішоар і назад

Спеціальність стажування – Біологія, хімія, географія, право, економіка, фізика, сучасні мови (російська), історія, філософія

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою або румунською мовою на рівні не нижче В2.