Сьогодні, 1 листопада 2019 р. розпочинається прийом заявок від викладачів та працівників ОНУ на участь в програмі мобільності Еразмус + з республіканським університетом м. Сівас,уреччина). Подати заявку можна до 5 грудня 2019 р.

Мова стажування – англійська/турецька

Стажування розраховано на один тиждень (5 робочих днів, та два дні на дорогу)

Сума гранту становить: 1115 євро

Період стажування – 13-17 квітня 2020 р.

Пропонується 2 напрями стажування:

• Викладання. Спеціальності стажування з викладання: Економіка, Науки про Землю, Історія та археологія, Іноземні мови, Філософія та етика
  • Тренінг. Спеціальності - Фахівці у сфері організації міжнародних програм мобільності/адміністративний персонал міжнародних офісів, та інші спеціальності

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подання заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою або турецькою мовою на рівні не нижче В2.

Кількість місць: викладання – 2 місця, стажування -1 місце

Дедлайн: 5 грудня 2019 р.

Процедура подання заявки

Для того, що подати заявку на участь у стажування, необхідно зареєструватися за посиланням та прикріпити необхідні документи (фото, паспорт): https://forms.gle/uDU3yZhhjR3BNjFp6

та відправими CV та копію паспорта по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

до 5 грудня 2019 р.

За довідками звертатись:

Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу ОНУ,

Вул Дворянська 2, 3 поверх каб. 86

SİVAS CUMHURİYET UNIVERSITY TURKEY ERASMUS STAFF MOBILITY CALL FOR 2019 – 2020

Sivas Cumhuriyet University has started to accept applications Odesa I. I. Mechnikov National University for Erasmus Staff Mobility for 2019 – 2020

TYPE

QUOTA

DURATION

TOTAL GRANT

DEPARTMENTS

Staff Mobility for Teaching

13 – 17 April 2020

1115 €

All available departments of Sivas Cumhuriyet University (please check http://www.cumhuriyet.edu.tr/en/faculties.php)

within the fields of

·         Economics

·         Earth Sciences

·         History and Archaeology

·         Foreign Languages

·         Philosophy and Ethics

Staff Mobility for Training

13 – 17 April 2020

1115 €

ANY FIELD+ INTERNATIONAL RELATIONS/COOPERATIONS OFFICE STAFF

Application Link: https://forms.gle/uDU3yZhhjR3BNjFp6

Staff Mobility

Sivas Cumhuriyet University is going to hold the 3rd International Staff Week on 13 – 17 April 2020. It will be the biggest event that we have ever organized with the participation of academic and administrative staff from 25 countries.

The International Staff Week consists of numerous cultural and academic activities (Academic Cooperation Workshops, Visits to the Historic Sites of Sivas, Lunches and dinners) for 5 days in Sivas.

To provide a much better experience to our guests all staff mobilities are going to be realized within this event.

For details please contact:

Svitlana Kulinich, Erasmus Coordinator,

Address: 2 Dvoryanskaya st, office 86