ihu.jpg

Міжнародний грецький університет - грецький університет, що знаходиться в місті Салоніки.

Це перший в Греції університет, де всі програми викладаються виключно англійською мовою, має міжнародний викладацький склад і студентів з багатьох країн світу.

Університет включає в себе три школи:

- Школа економіки, бізнес-управління та правових досліджень.

-Школа гуманітарних наук.

-Школа науки і технології.

Офіційний сайт Міжнародного грецького університету: ihu.edu.gr

IHU staff

15 лютого 2023 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на викладання в INTERNATIONAL HELLENIC UNIVERSITY.

Спеціальності: «історія та археологія», «політологія», «менеджмент».

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова стажування – англійська або грецька.

IHU students

15 лютого 2023 року розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності із INTERNATIONAL HELLENIC UNIVERSITY.

До участі допускаються здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня денної форми навчання спеціальностей «історія та ерхеологія», «політологія», «менеджмент»

Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2023–2024 навчального року.

Подати заявку можна до 20 березня 2023 року.

Мова навчання – англійська.

УВАГА! Дедлайн подовжено до 28 листопада 2021 року!

Сьогодні, 6 жовтня 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь науково-педагогічних працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ з International Hellenic University (Греція).

Спеціальності: «історія та археологія», «право», «політологія», «міжнародні відносини».

Термін стажування – 5 днів.

Подати заявку можна до 28 листопада 2021 року.

Мова стажування – англійська.

Умови участі

1) Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності працювати в ОНУ.

3) Кандидат повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче С1.

УВАГА! Дедлайн подовжено до 28 листопада 2021 року!

Сьогодні, 6 жовтня 2021 року розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус+ з International Hellenic University (Греція).

До участі допускаються студенти 2-го (магістерського) рівня спеціальностей «історія та археологія», «право», «політологія», «міжнародні відносини».

Подати заявку можна до 28 листопада 2021 року.

Мова навчання – англійська.

Стипендіати повинні приступити до навчання в другому семестрі 2021-2022 навчального року.

Стипендія становить: 850 EUR  на місяць + витрати на проїзд.

Умови участі

1) Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності бути зарахованим в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

3) Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче С1.

УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 25ГО ЛИСТОПАДА 22:00!

СЬОГОДНІ, 9 листопада 2020 р. ВПЕРШЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ МОБІЛЬНОСТІ ЕРАЗМУС+ ВИКЛАДАЧІВ ОНУ (викладання) З МІЖНАРОДНИМ ГРЕЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 23 листопада 2020 р.

Мова стажування: англійська

Період стажування: ІІ семестр 2020/2021 навч. р.

Стипендія становить: 140 євро на день та 275 євро на дорогу

Спеціальності: історія, археологія, міжнародне право, міжнародні відносини,європейські студії

СЬОГОДНІ, 9 листопада 2020 р. ВПЕРШЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ МОБІЛЬНОСТІ ЕРАЗМУС + З МІЖНАРОДНИМ ГРЕЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

ДО УЧАСТІ ДОПУСКАЮТЬСЯ МАГІСТРИ 1ГО РОКУ НАВЧАННЯ

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 23 листопада 2020 р.

Мова навчання –англійська

В Міжнародному грецькому університеті всі програми викладаються виключно англійською мовою.

Спеціальності: історія, археологія ,міжнародне право, міжнародні відносини,європейські студії

Стипендіати повинні приступити до навчання в  другому семестрі 2020-2021 навчального року.

Стипендія становить: 800 EUR  на місяць + 275 EUR на проїзд до Салонік та у зворотньому напрямку