"Еразмус дав зелене світло здійсненню моїх мрій. Я і не уявляла собі коли їхала, що він подарує мені стільки, скільки я в кінці кінців отримала. Навчання тут дуже цікаве та вкрай корисне, та не тільки завдяки надбанню знань з різних дисциплін, але й завдяки знайомствам зі студентами зі всього світу,що дає змогу відкрити свій кругозір, пізнати інші культури та навчитися з ними взаємодіяти.

Та більш того, Еразмус для мене – це ще й навчання в школі життя. Такий собі експрес-курс дорослішання, що показав мені мій потенціал, людський потенціал взагалі, адже я познайомилася з «іншими» людьми, побачила як живуть іншій країні, як може бути «ще», почала цінувати рідну культуру та побачила, де та що треба покращити; в короткий час я попала в такі ситуації, які дома трапляються вкрай рідко. Тут ти один, і перед тобою відкривається світ можливостей для пізнання себе та світу навколо. Еразмус вчить втілювати свої мрії в життя – я проїхала пів-Європи самотужки, відвідала чудові місця, познайомилася з прекрасними людьми, а також із самою собою – адже я і уявити не могла на що я здатна".

Сніжана Лебедюк, студентка РГФ, 4 курс. Університет Фоджі, Італія, 2016р.

nV2FD bf3eI

S faHuKsDwg