study days

Представництво ЄС оголошує набір на 19-у сесію до EU Study Days (Єврошколи), яка відбудеться 24-27 травня 2017 року у м. Маріуполь

Участь у Єврошколі є безкоштовною! Для відібраних студентів  організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінках мереж Facebook та Vkontakte

Контактна особа:
Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ
тел.: 097 321 47 30

Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні.