УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 23ГО ЛИСТОПАДА 22:00!

Сьогодні, 9 листопада 2020 р. , розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус + з університетом Умео.

До участі допускаються аспіранти біологічних наук.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 20 листопада 2020 р.

Мова навчання – англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в  університеті Умео в січні 2021 року .

Тривалість: 12 місяців

Вимоги до учасників

 • Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки і протягом всього терміну мобільності бути зарахованим в ОНУ.
 • Володіти англійською мовою на рівні не нижче B1, а також надати відповідні міжнародні сертифікати

Процедура подання заявки

 • Етап 1. Підготовка необхідних документів, та збір підписів на деякі з них.
 • Етап 2.Відправка необхідних документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 20 листопада2020 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана. 
 • Відбір кандидатів
 • Відбір буде проходити в 2 етапи. Перший етап – перевірка наявності всіх документів з переліку та їхньої достовірності, та попереднє оцінювання документів представниками ОНУ, другий етап – відбір кандидатів Відбірковою комісією університету Умео.

ДОКУМЕНТИ

Вимоги до оформлення документів: Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 20 листопада2020 р.

 1. Аплікаційна форма- це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ Application form)
 2. Passport. Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті
 3. Proof of registration- довідка про те, що Ви є в даний момент аспірантом ОНУ, що видається у відділі аспірантури.
 4. Language Certificate Знання мови можна підтвердити окремою формою Self Assessement Sheet. Необхідно завантажити цей документ, роздрукувати та заповнити. Якщо у вас є будь-які інші мовні сертифікати (не міжнародні) можете прикласти їх до Вашого CV.
 5.  5.Motivation statement - мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі повинні обгрунтувати: 1) чому вам важливо вчитися в університеті Умео; 2) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми;
 6. CV - автобіографія (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях тощо, а також обов’язково містити інформацію про те, якими лабораторними методами досліджень ви володієте, досвід аналізу даних; роботи з різними видами програмного забезпечення; - якомога більше інформації, яка дозволить тасценівать вас як найкращого кандидата. Завантажити її можна: http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
 1. Лист підтримки (Support Letter) від університету Умео про те, що Вас готові прийняти на навчання. За цим листом звертатись до Еразмус-коордінатора університету Умео Олени Ржепишевської Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 2. 8.Робочій план. За довідками щодо оформлення звертатись до Еразмус-коордінатора університету Умео Олени Ржепишевської Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22.00 за київським часом 20 листопада 2020 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

 

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Елькамалі Ія Тареківна, контактна особа Еразмус офісу ОНУ,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77