Міністерство освіти Словацької Республіки надає стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки.

В рамках стипендійної програми на навчання та стажування громадян України, приймаюча сторона забезпечить українським громадянам:

1. Безкоштовне навчання
  2. Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці
  3. Проживання у студентських гуртожитках

+ У разі необхідності можлива мовна підготовка як складова частина навчання.

Інформація про перелік необхідних документів та умови участі у стипендійній програмі, а також форма заявки для кандидатів розміщена на сайті Міністерства освіти, науки, дослідження та спорту Словацької Республіки (англійською мовою) за посиланням – https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20212022

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) у електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (в двох зазначених форматах).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Управління міжнародного співробітництва та протоколу

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання/стажування в Словацькій Республіці 2021».

Крайній термін подачі – 01 квітня 2021 року

Контакти: