241205971 1471803446532130 8972603199876593813 n

УВАГА! ДЕДЛАЙН ПОДОВЖЕНО ДО 10 ЖОВТНЯ!

Університет Кадісу запрошує науково-педагогічних працівників на стажування

Сьогодні, 2 вересня 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь науково-педагогічних працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус +.

Термін подачі заявок до 10 жовтня 2021 року.

Стажування розраховане на 7 днів (5 робочих днів і 2 дні на подорож). Від науково-педагогічних працівників очікується, що протягом стажування вони проведуть 8 годин лекцій.

Спеціальності та програма стажування:

Мобільність має бути завершена до 31 липня 2022 року.

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності працювати в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2. Зверніть увагу, що стажування щодо окремих курсів передбачає також володіння іншими мовами (іспанською та французькою). Детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням вище (у розділі спеціальності та програма стажування).

Для того щоб взяти участь у програмі мобільності, необхідно відправити всі необхідні документи (див. нижче) у встановлені строки на електронну на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

АЛГОРИТМ ПОДАННЯ ТА ОПРАЦЮВАННЯ ЗАЯВКИ:

До подання документів до Центру наукової та освітянської мобільності Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

1. Перевірте перелік пропозицій за посиланнями вище, щоб знайти діяльність, яка відповідає Вашим інтересам, та уважно перегляньте вимоги.
  2. Зверніться до координатора обраної Вами активності, надіславши електронний лист зі своїм CV.
  3. У випадку отримання позитивної відповіді, відправте координатору Mobility Agreement для підписання.

Подання документів до Центру наукової та освітянської мобільності Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

1. Зверніться до контактної особи Центру наукової та освітянської мобільності Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, надіславши на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. необхідні документи (перелік див. нижче), включно з Mobility Agreement, підписаним Вами та представником Університету Кадісу.

Процес відбору та оголошення результатів

Після успішного відбору

1. Необхідно щонайменше як за 60 днів до початку стажування зв’язатися з Університетом Кадісу за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та надати індивідуальну документацію (Mobility Agreement, копія паспорту та страхового полісу).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Passport – сканована копія вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Mobility Agreement – це Ваш план роботи на час стажування в приймаючому університеті. Складаєте його самостійно. Форма

CV (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікації та ін.

Manifestation of Interest in Participating in the Activity – мотиваційний лист англійською мовою обсягом щонайменше 300-500 слів. У цьому листі обґрунтувати, чому Вам важливо пройти стажування та як Ви будете використовувати набуті знання, уміння, навички. Обов’язково вказати, чи є мобільність у рамках Erasmus+ в Університеті Кадісу першою та чи брали Ви участь у мобільності у рамках Erasmus+ (усі університети-партнери) раніше.

Копії документів, що підтверджують право на додаткові бали (див. нижче).

Усі документи мають бути англійською мовою.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

Відповідність обраної програми міжнародним інтересам ОНУ імені І. І. Мечникова – до 5 балів.

Додаткова цінність мобільності – до 5 балів.

Перша мобільність у рамках Erasmus+. Учасники, для яких мобільність у рамках Erasmus+ є першою, отримують 2 бали.

Перша мобільність у рамках Erasmus+ в Університеті Кадісу. Учасники, для яких мобільність у рамках Erasmus+ в Університеті Кадісу є першою, отримують 5 балів.

Акредитований сертифікат, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою (Spanish, English, French). Учасники з відповідними сертифікатами отримують додаткові бали (B1– 1 бал за мову, B2 – 1,5 бали за мову, C1 або C2 – 2 бали за мову).

Teaching in dual degrees or Erasmus Mundus – додатковий 1 бал.

Участь у спільних проєктах з Університетом Кадісу – додаткові 3 бали.

Учасники з несприятливого середовища або з обмеженими можливостями отримують додаткові 2 бали.

Заявки мають бути надіслані на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 жовтня 2021 року.

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5