241648718 965314637359541 2989232206246449475 n

Сьогодні, 9 вересня 2021 року, розпочинається прийом заявок від студентів для участі у програмі мобільності Erasmus+ з Республіканським університетом м. Сівас (Туреччина). До участі допускаються студенти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-науквого) рівнів.

Спеціальності: всі.

Подати заявки можна до 1 жовтня.

Програма передбачає стажування.

Тривалість – 75 днів. Студенти мають закінчити свою мобільність до 31 грудня 2021 року. Необхідно, щоб протягом мобільності студент був зарахований до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Загальна стипендія становитиме 2275 євро.

Під час стажування студенти проходять професійну підготовку та здобувають досвід у галузях, які вони вивчають. Оскільки програма стажування не включає навчальний період, студенти не отримують жодних курсів та ECTS під час цього типу мобільності.

Вимоги до рівня володіння мовами. Англійська – не нижче B2, володіння турецькою мовою буде перевагою. (Наявність сертифікатів не є обов’язковою).

Необхідні документи:

1. Passport. Це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  2. Transcript of Records. Це витяг із заліково-екзаменаційних відомостей. За витягом Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (у витяг вносяться всі заліки й іспити, які Ви здавали, починаючи з 1 курсу, витяг завіряється підписом декана факультету і печаткою факультету. ОБОВ’ЯЗКОГО вказується середній бал, який розраховується тільки виходячи з результатів іспитів).
  3. Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання іноземної мови. Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою SELF ASSESMENT SHEET. Необхідно завантажити цей документ, роздрукувати та заповнити (окремо для кожної мови).
  4. Letter of Intention – мотиваційний лист англійською мовою обсягом щонайменше 300-500 слів. У цьому листі обґрунтувати, чому Вам важливо пройти стажування, як Ви будете використовувати набуті знання, уміння, навички.
  5. Learning Agreemnet. Складаєте його самостійно. Бланк договору завантажуємо тут.

Вимоги до оформлення документів:

Офіційною мовою заявки на участь у програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою, повинні супроводжуватися офіційним перекладом на англійську. Всі переклади мають бути виконані в бюро перекладів і завірені їх печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно.

Усі документи повинні бути відскановані окремо у форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні).

Термін подачі заявок до 1 жовтня 2021 року.

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5