Keele

Увага! Дедлайн подовжено до 28 листопада.

Сьогодні, 06.10.2021 р., розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування з викладанням в Кілському університеті.

Подати заявку можна до 28 листопада 2021 року.

Мова стажування – англійська.

Умови стажування:

Стажування розраховано на 5 днів і 2 дні на подорож. Від науково-педагогічних співробітників очікується, що вони проведуть 8 годин лекцій.

Спеціальності стажування: English Literature, History, Media, Communications and Creative Practice; Accounting, Finance, Economics, Management, Marketing, International Business, Law; Education, International Relations, Philosophy, Politics and Sociology.

Детальніше за посиланням https://www.keele.ac.uk/hss/

Період стажування: другий семестр 2021-2022 н.р.

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 24 жовтня 2021 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською мовою. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені. Засвідчення нотаріуса не потрібно.

Документи для заявки:

Аплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету  

CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions

Паспорт – це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що в даний момент Ви є співробітником ОНУ.

Mobility Agreement (завантажити)

Лист-підтримки від ОНУ (завантажити)

Він обов’язково має містити наступну інформацію:

- чи є у Вас досвід співробітництва з університетом Кіль (спільні публікації, проєкти);

- демонстрацію чіткого бачення подальшого співробітництва;

- пояснити причини та переваги Вашої участі в програмі мобільності для вашого професійного зростання;

- які переваги матиме ОНУ від Вашої участі в програмі мобільності (запровадження курсів англійською мовою, розробка нових курсів, модулів та ін.);

- яким чином Ви будете поширювати інформацію про набутий під час стажування досвід (проведення семінару, інформаційної зустрічі для колег і студентів, написання статті для сайту Еразмус+ та ін.);

- яким чином Ви сприяєте процесу інтернаціоналізації ОНУ;

- чи ведете Ви викладання англійською мовою в ОНУ або плануєте почати в наступному семестрі;

- опис курсу лекцій, який планується читати, короткий зміст лекцій.

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 28 листопада 2021 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

За довідками звертатись

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Булат Наталія Миколаївна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77