Милѣйшій Выпейте же кефиру и успокойтесь копия копия 9

УВАГА! Дедлайн подовжено до 28 листопада 2021 року!

Сьогодні, 6 жовтня 2021 року розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус+ з International Hellenic University (Греція).

До участі допускаються студенти 2-го (магістерського) рівня спеціальностей «історія та археологія», «право», «політологія», «міжнародні відносини».

Подати заявку можна до 28 листопада 2021 року.

Мова навчання – англійська.

Стипендіати повинні приступити до навчання в другому семестрі 2021-2022 навчального року.

Стипендія становить: 850 EUR  на місяць + витрати на проїзд.

Умови участі

1) Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності бути зарахованим в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

3) Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче С1.

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Відправка необхідних документів на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 листопада 2021 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Відбір кандидатів

Відбір буде проходити в 2 етапи. Перший етап – перевірка наявності всіх документів  із переліку та їхньої достовірності,  попереднє оцінювання документів представниками ОНУ, другий етап – відбір кандидатів Відбірковою комісією Міжнародного грецького університету.

Критерії оцінювання студентів:

1) академічна успішність;

2) запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;

3) володіння мовою викладання;

4) мотивація;

5) належність до незахищених груп населення;

6) першість мобільності в рамках Erasmus+.

Вимоги до оформлення документів. Офіційною мовою заявки на участь у програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою, повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською мовою. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їхньою печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF і надіслані в хорошій якості, але при максимальному стисканні на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 28 листопада 2021 року.

Студенти подають наступні документи:

 1. Application form (анкета). Завантажити
 2. Passportце сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
 3. Copy of a residence document – довідка про реєстрацію за місцем проживання (у національних паспортах старого зразка – перші три сторінки паспорта, сторінка з печаткою про реєстрацію місця проживання та переклад до них, у ID-паспортах – копія довідки про реєстрацію місця проживання особи та переклад до неї).
 4. Proof of registration –довідка про те, що Ви є в даний момент студентом Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, що видається у відділі кадрів або деканаті.
 5. Transcript of records – академічна довідка. За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідці ОБОВ’ЯЗКОВО вказується середній бал. Студенти першого курсу магістратури надають диплом бакалавра з додатками.
 6. Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання англійської мови: IELTS (academic 6.5 and above), TOEFL (IBT, 90 and above) або TOEIC (850 and above).
 7. Learning agreement – договір про навчання студента. Бланк договору на англійською та українською мовою завантажуємо тут UKRENG. Для отримання інформації щодо обрання курсів і можливості їх визнання, ознайомтесь із Положенням Одеського національного університету імені І. І. Мечникова про визнання кредитів - http://onu.edu.ua/pub/bank/userfiles/files/documents/polozennya/Polozhennya-kredity.pdf    

Перелік курсів для складання договору про навчання за спеціальностями можна знайти на сайті Міжнародного грецького університету https://www.ihu.edu.gr/index.php/apply-to-ihu.html#related_documents (IHU Study Programmes).

 1. Рекомендаційний лист, написаний науковцем, дослідником та / або іншим професіоналом, який бере участь у академічній чи професійній підготовці кандидата. Лист має містити електронну адресу та номер телефону особи, що рекомендує.
 2. CV – автобіографія. Максимум 2 сторінки англійською мовою – це автобіографія, заповнена  виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях тощо, публікації та будь-які інші досягнення. Детальніше за посиланням https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae
 3. Motivation statement– мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі повинні обґрунтувати: 1) чому Вам важливо вчитися у Міжнародному грецькому університеті; 2) Ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які обрали для прослуховування); 3) як Ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми.
 4. Додаткові документи англійською (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо Ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження Вашого статусу.

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Булат Наталія Миколаївна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77