Милѣйшій Выпейте же кефиру и успокойтесь копия копия 10

УВАГА! Дедлайн подовжено до 28 листопада 2021 року!

Сьогодні, 6 жовтня 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь науково-педагогічних працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова в програмі міжнародної академічної мобільності Еразмус+ з International Hellenic University (Греція).

Спеціальності: «історія та археологія», «право», «політологія», «міжнародні відносини».

Термін стажування – 5 днів.

Подати заявку можна до 28 листопада 2021 року.

Мова стажування – англійська.

Умови участі

1) Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності працювати в ОНУ.

3) Кандидат повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче С1.

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деякі з них.

Етап 2.  Відправка необхідних документів на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 листопада 2021 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання викладачів:

Вплив на розвиток відносин між університетами-партнерами

Відповідність запропонованого робочого плану пріоритетам країни

Володіння мовою викладання

Мотивація

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь у програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою, повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською мовою. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їхньою печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні, загальна вага всіх файлів не має перевищувати 10 МБ) і відправлені на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 28 листопада 2021 року.

Перелік необхідних документів:

1. Application form(анкета). Завантажити
  2. Passportце сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  3. Copy of a residence document – довідка про реєстрацію за місцем проживання(у національних паспортах старого зразку – перші три сторінки паспорта та сторінка з печаткою про реєстрацію місця проживання, також переклад до них, у ID паспортах – копія довідки про реєстрацію місця проживання особи та перелад до неї).
  4. Proof of registration – довідка про те, що в даний момент Ви є співробітником ОНУ.
  5. Mobility agreement – договір про мобільність. Він має включати Ваш план роботи на час стажування в приймаючому університеті. Стажування передбачає не менше 8 годин викладання в приймаючому ЗВО на тиждень. План повинен містити опис курсу лекцій, який плануєте читати, короткий зміст лекцій, Ваше бачення подальшого співробітництва, очікувані результати та ін. Обов’язково вказати, чи є у Вас досвід співпраці з цим університетом (спільні проєкти, статті, плани на майбутнє та ін.). Завантажити бланк Mobility agreement можна за посиланням. Mobility agreement повинен підписати Erasmus+ Academic Coordinator – декан Вашого факультету та Erasmus+ Administrative Coordinator – Andrii Smitiukh (проректор Смітюх А. В.).
  6. CV – автобіографія. Максимум 2 сторінки англійською мовою – це автобіографія, заповнена  виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікації та будь-які інші досягнення (участь в міжнародних проєктах в тому числі). Детальніше за посиланням https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae
  7. Рекомендаційний лист (макс. 1 сторінка кожен), написаний науковцем, дослідником та / або іншим професіоналом, який брав участь у академічній чи професійній підготовці кандидата. Лист має містити електронну адресу та номер телефону особи, що рекомендує.
  8. Motivation statement – мотиваційний лист англійською мовою обсягом щонайменше 300-500 слів. У цьому листі обґрунтувати, чому Вам важливо пройти стажування та як Ви будете використовувати набуті знання, уміння, навички. Обов’язково вказати, чи є мобільність у рамках Erasmus+ у Міжнародному грецькому університеті першою та чи брали Ви участь у мобільності у рамках Erasmus+ (усі університети-партнери) раніше.

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5