Фоджа

Сьогодні, 20 грудня 2021 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Foggia (Італія).

До участі допускаються здобувачі

 • першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська», «германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька», «романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька», «політологія», «історія та археологія», «економіка», «менеджмент»;
 • другого (магістерського) рівня спеціальностей «філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська», «романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька», «політологія», «економіка», «менеджмент»;
 • третього (освітньо-наукового) рівня спеціальностей «історія та археологія», «право».

Подати заявку можна до 3 січня 2022 року.

Стипендія на навчання складає 850,00 євро на місяць та 275,00 євро на подорож.

Мова навчання – англійська, італійська.

Студенти повинні приступити до навчання у лютому 2022 року. Тривалість – 1 семестр (5 місяців).

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності бути зарахованим ОНУ.

3) кандидати повинні володіти італійською мовою на рівні не нижче В1 або англійською мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 3 січня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана. 

Критерії оцінювання:

академічна успішність;

запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;

володіння мовою навчання;

мотивація та CV;

першість мобільності в межах Еразмус+;

належність до незахищених груп населення.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь у програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою, повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їхньою печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно. Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні) та відправлені на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 3 січня 2022 року.

Перелік необхідних документів

 1. Аплікаційна форма – це анкета учасника (ЗАВАНТАЖИТИ).
 2. Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
 3. Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ.
 4. Transcript of records – академічна довідка. За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідці ОБОВ'ЯЗКОВО вказується середній бал, який розраховується тільки виходячи з результатів іспитів – без зазначення середнього балу довідки не прийматимуться). Магістри першого року навчання подають диплом бакалавра з додатками. Аспіранти першого року навчання – диплом магістра з додатками.
 5. Official Language Certificate (за наявності) – офіційний сертифікат про знання англійської та (або) італійської мови. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE). Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою SELF ASSESSEMENT SHEET.
 6. Learning agreement – договір про навчання студента. Бланк договору англійською та українською мовою завантажуємо тут UKRENG. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами. Перелік курсів University of Foggia для складання договору про навчання можна знайти на сайті університету за посиланнямиhttps://www.unifg.it/en/study/corsi-di-laurea/masters-degrees https://www.unifg.it/en/study/corsi-di-laurea/single-cycle-degrees
 7. CV – автобіографія (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за посиланням http://europass.cedefop.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
 8. Motivation statement – мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі ви повинні обгрунтувати 1) чому вам важливо вчитися в University of Foggia; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування); 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми.
 9. Додаткові документи англійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.

Файли повинні бути названі так: Application.pdf, Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf або SAS.pdf, LA.pdf, Motivation.pdf, CV.pdf, Passport.pdf, Other.pdf

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Булат Наталія Миколаївна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77