Милѣйшій Выпейте же кефиру и успокойтесь копия копия 33

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, розпочинається прийом заявок науково-педагогічних співробітників ОНУ на отримання гранту на стажування в Астонському університеті (Великобританія).

Подати заявку можна до 27 лютого 2022 року.

Мова стажування – англійська.

Термін стажування – від одного тижня до трьох місяців.

Спеціальності стажування: «прикладна математика».

Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче В2.

Процедура подання заявки:

Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 лютого 2022 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату на електронну адресу після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою, повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською мовою. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені. Засвідчення нотаріуса не потрібно.

Документи для заявки:

Аплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету

CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv

Паспорт – це сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що в даний момент ви є співробітником ОНУ.

Mobility Agreement (завантажити)

Лист-підтримки від ОНУ (завантажити)

Усі документи повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF (у хорошій якості, але при максимальному стисканні). Документи необхідно відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 27 лютого 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5