22

У вівторок, 15 березня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус+ з Atatürk University (Туреччина).

До участі допускаються студенти 1-го (бакалаврського) рівня спеціальностей «менеджмент», «філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська», «слов’янські мови та літератури (переклад включно): перша – російська», «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «політологія», «соціологія», «економіка», «право».

Подати заявку можна до 28 березня 2022 року.

Мова стажування – англійська.

Стипендіати повинні приступити до стажування в поточному (другому) семестрі 2021–2022 навчального року. Термін стажування – 2 місяці.

У зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Стипендія становить: 800 EUR  на місяць + витрати на проїзд.

Умови участі

1) Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності бути зарахованим в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

3) Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче B1.

Процедура подачі заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Відправка необхідних документів на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 28 березня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання студентів:

1) академічна успішність;

2) володіння мовою викладання;

3) належність до незахищених груп населення;

4) першість мобільності в рамках Erasmus+.

Студенти подають наступні документи:

Passport – це сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад.

Transcript of records – академічна довідка. За довідкою Вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідці обов’язково вказується середній бал).

Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання англійської мови на рівні не нижче B1. Приймаються як міжнародні, так і національні сертифікати з підписом і печаткою.

Mobility agreement – договір про стажування студента. Бланк договору завантажуємо тут. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами. Під час стажування студенти проходять професійну підготовку та здобувають досвід у галузях, які вони вивчають. Оскільки програма стажування не включає навчальний період, студенти не отримують жодних курсів та ECTS під час цього типу мобільності.

Додаткові документи англійською (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо Ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження Вашого статусу.