Sivas

Сьогодні, 21 квітня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з Університетом Сівасу (Туреччина).

До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів усіх спеціальностей.

До участі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

Подати заявку можна до 28 квітня 2022 року.

Мова стажування – англійська.

Стипендіати повинні приступити до стажування не пізніше 15 травня 2022 року. Термін стажування – 60 днів.

У зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Умови участі

1) Для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом усього терміну мобільності бути зарахованим в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

3) Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Відправка необхідних документів на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 28 квітня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання студентів:

1) академічна успішність;

2) володіння мовою стажування;

3) належність до незахищених груп населення;

4) першість мобільності Erasmus+.

Студенти подають наступні документи:

Passport – це сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад.

Transcript of records – академічна довідка. За довідкою вам необхідно звернутися в деканат свого факультету (в довідці обов’язково вказується середній бал).

Official Language Certificate (за наявності) – офіційний сертифікат про знання англійської мови. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE). Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою SELF ASSESSEMENT SHEET (документ має бути підписаний студентом).

Mobility agreement – договір про стажування студента. Бланк договору завантажуємо тут. Для участі в конкурсі потрібно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами. Під час стажування студенти проходять професійну підготовку та здобувають досвід у галузях, які вони вивчають. Оскільки програма стажування не включає навчальний період, студенти не отримують жодних курсів та ECTS під час цього типу мобільності.

Додаткові документи англійською (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо Ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження Вашого статусу.