Оснобрюк

Сьогодні, 26 квітня 2022 року, розпочинається прийом заявок на участь у програмі мобільності з OSNABRÜCK UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES (Німеччина).

До участі у конкурсі на мобільність з англійською мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності «менеджмент».

До участі у конкурсі на мобільність з німецькою мовою навчання допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальностей «економіка» (деякі курси доступні також англійською), «менеджмент», «право» (деякі курси доступні також англійською), «психологія» (деякі курси доступні також англійською), «облік і оподаткування» (деякі курси доступні також англійською).

Мобільність має бути реалізована у першому семестрі 2022–2023 навчального року.

У зв’язку з неможливістю з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Важливо. Це не програма мобільності Еразмус+. Навчання в університеті-партнері протягом мобільності є безкоштовним, але грант не надається. Крім того, необхідно буде сплатит збір 239.53 євро. Деталі за посиланням https://www.hs-osnabrueck.de/en/study/study-offerings/international/incoming/visiting-students/#c9716632

Але двоє найкращих учасників обміну від ОНУ отримуватимуть стипендію у розмірі 430 євро на місяць і можливість пройти безоплатні курси німецької мови на початку семестру.

Подати заявку можна до 10 травня 2022 року.

Мова навчання – англійська та (або) німецька.

Умови участі:

1) для того щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.

3) кандидати повинні володіти англійською та (або) німецькою мовою на рівні не нижче B2.

Процедура подання заявки

Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.

Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 травня 2022 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Критерії оцінювання:

академічна успішність;

запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;

володіння мовою навчання;

належність до незахищених груп населення.

Перелік необхідних документів

Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

Proof of registration – довідка про те, що ви є в даний момент студентом ОНУ. Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад.

Transcript of records – академічна довідка. За довідкою вам необхідно звернутись у деканат свого факультету (у довідці обов’язково вказується середній бал).

Official Language Certificate (за наявності) – офіційний сертифікат про знання англійської або німецької мови. Під сертифікатом про знання іноземної мови мається на увазі сертифікат міжнародного зразка (наприклад, IELTS, TOEFL FCE, CAE). Якщо сертифіката немає, знання мови можна підтвердити окремою формою.

Learning agreement – договір про навчання студента. Зразок договору англійською мовою завантажуємо тут https://www.hs-osnabrueck.de/fileadmin/HSOS/Wir/Fakultaeten/Wirtschafts-_und_Sozialwissenschaften/Internationales/Incoming/Specimen_learning_agreement.pdf. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами. Перелік курсів у приймаючому університеті для складання договору про навчання можна знайти за посиланням https://www.hs-osnabrueck.de/en/university/faculties/wiso/international/incoming/#c209980

Додаткові документи англійською та (або) німецькою мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.

Файли повинні бути названі так: Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf, LA.pdf, Passport.pdf, Other.pdf

За довідками звертатись за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.