Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності Еразмус+ з University of Cadiz (Іспанія).
До участі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівня денної форми навчання спеціальностей: «математика», «прикладна математика», «науки про Землю», «географія», «середня освіта. Географія», «фізика та астрономія», «біологія», «середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «біотехнології та біоінженерія», «біологія та біохімія», «комп’ютерні науки», «право», «журналістика», «історія та археологія», «міжнародні економічні відносини», «економіка», «філологія», «прикладна фізика та наноматеріали», «середня освіта (фізика)», «філософія», «соціологія», «соціальна робота», «хімія», «середня освіта (хімія)», «фармація, промислова фармація», «педагогіка», «психологія».
Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2024–2025 навчального року.
Подати заявку можна до 26 березня 2024 року.
Мова навчання – іспанська або англійська.
Умови участі:
1) для того, щоб взяти участь у програмі, кандидат повинен бути на момент подачі заявки та протягом всього терміну мобільності зарахованим в ОНУ.
2) кандидати повинні володіти іспанською або англійською мовою на рівні не нижче B1.
3) Not to have participated in the Erasmus+ programme in the same study cycle for more than 9 months.
Процедура подання заявки
Етап 1. Підготовка необхідних документів і збір підписів на деяких із них.
Етап 2. Кандидати повинні відправити необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 26 березня 2024 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть. Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.
Етап 3. Відбір в ОНУ.
Етап 4. Відбір в приймаючому університеті.
Критерії оцінювання в ОНУ:
академічна успішність;
запропонований навчальний план (Learning agreement) та можливість перезарахування кредитів;
володіння мовою навчання;
першість мобільності в межах Еразмус+;
CV та мотивація;
належність до незахищених груп населення.
Критерії оцінювання в приймаючому унівреситеті:
First participation in Erasmus+
Academic excellence
MA/PhD student with research plan
Spanish certificate above B1 level
Other languages certificates
Inclusion criteria
Перелік необхідних документів
Паспорт – сканована копія першої сторінки вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
Proof of registration – довідка про те, що ви є наразі студентом ОНУ (видається в деканаті або у відділі кадрів). Довідку потрібно самостійно перекласти англійською мовою. Для подання заявки надсилаєте скан-копію довідки українською мовою та її переклад.
Transcript of records – академічна довідка. За довідкою вам необхідно звернутись у деканат свого факультету (в довідці обов’язково вказується середній бал).
Official Language Certificate – офіційний сертифікат про знання іспанської або англійської мови.
Обов’язково потрібно Certificate of Spanish (level B1 or higher) for all nominees (except for students whose mother tongue is Spanish). The level of Spanish may be accredited by means of the Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) of Instituto Cervantes. Students who cannot prove their language level by means of the DELE Certificate, may apply to take a free level test organised by Centro Superior de Lenguas Modernas (CSLM) in UCA.
In the case of Master or PhD students who will only undertake a research stay and do not have an official certificate of Spanish, a certificate of English and/or French at B1 level or higher may exceptionally be attached.
Увага! Є певні вимоги до сертифікатів, які приймаються. Перелік дивіться тут https://cslm.uca.es/subhome-servicios/acreditacion-oficial-de-nivel/reconocimiento-de-titulos
Щодо сертифікатів іспанської, приймаються тільки DELE або SIELE https://cervantes.org/es/examenes Якщо у вас немає таких сертифікатів іспанської, вам запропонують пройти тест у CSLM у разі успішного відбору.
Learning agreement – договір про навчання студента. Бланк договору англійською та українською мовою завантажуємо тут UKR, ENG. Договір підписує студент, декан факультету та проректор. Для участі в конкурсі необхідно надіслати скан-копію договору з усіма необхідними підписами. Коротка інструкція для заповнення: 1) вказати своє ім’я в колонтитулі; 2) перша таблиця – дані здобувача та університетів; 3) друга таблиця – дисципліни, які ви обираєте в приймаючому університеті із зазначенням кредитів; 4) третя таблиця – дисципліни, передбачені в ОНУ на семестр, на який плануєте мобільність, із зазначенням кредитів. Кількість кредитів у другій і третій таблиці має співпадати. Приймаючий університет вимагає повного визнання отриманих кредитів в ОНУ. Перелік курсів приймаючого університету для складання договору про навчання – за посиланням https://asignaturas.uca.es/asig The minimum number of credits is 12 with a maximum of 30 credits.
Аспіранти замість Learning agreement подають Research plan at the UCA and invitation letter. Документ має бути заповнений і підписаний професором приймаючого університету.
Контакти професорів можна знайти тут https://internacional.uca.es/wp-content/uploads/2020/12/Fact-Sheet.pdf
You can also go to https://www.uca.es/grupos/ and look for the responsible person at the bottom of the page.
CV – автобіографія (max 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, міжнародній діяльності, публікації тощо. Детальніше за посиланням https://europa.eu/europass/en/create-europass-cv
Motivation statement – мотиваційний лист (одна сторінка А4, шрифт 12, інтервал 1, пишемо відразу англійською). У цьому листі ви повинні обґрунтувати 1) чому вам важливо вчитися в приймаючому університеті; 2) ваш індивідуальний навчальний план (предмети, які вибрали для прослуховування); 3) як ви будете надалі використовувати знання, отримані після закінчення програми.
Додаткові документи англійською мовою (нагороди, дипломи, сертифікати про участь у стажуваннях, конференціях, наукових семінарах, воркшопах, літніх школах та ін.) за наявності. Якщо ви походите з малозабезпеченої родини, є інвалідом, сиротою або переселенцем – надаєте офіційне підтвердження вашого статусу.
Файли повинні бути названі так: Proof.pdf, Transcript.pdf, Certificate.pdf або SAS.pdf, LA.pdf, Passport.pdf, Other.pdf
У випадку питань звертатись за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.