Сьогодні, 05.10.2021 р., розпочинається прийом заявок науково-педагогічних працівників Одеського національного університету імені І. І. Мечникова для участі в загальноукраїнському конкурсі на отримання гранту на стажування в університеті Аристотеля (м. Салоніки, Греція).

Подати заявку можна до 2жовтня 2021 р.

Спеціальності:

https://eurep.auth.gr/sites/default/files/informative-material/isced-fos-consultation-draft-2013-en_0.pdf

Мова стажування – англійська, грецька.

Умови стажування:

Стажування розраховане на 7 днів (5 робочих днів і 2 дні на подорож). Від науково-педагогічних працівників очікується, що протягом стажування вони проведуть 8 годин лекцій. Період стажування – другий семестр 2021-2022 н. р. (1 лютого – 30 червня 2022 року).

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен на момент подачі заявки та протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською або грецькою мовою на рівні не нижче В2.

Відбір кандидатів:

При відборі кандидатів перевагу буде надано тим кандидатам, які вже викладають в ОНУ англійською мовою або планують почати таке викладання у наступному семестрі/році та тим, хто вже мав досвід співробітництва з університетом Аристотеля (спільні проєкти, публікації) та має чітке уявлення про подальшу співпрацю з цим університетом.

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ Й ОПРАЦЮВАННЯ ЗАЯВКИ:

Етап 1. Кандидати відправляють необхідні документи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 жовтня 2021 року.

Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде надіслано кандидатам електронною поштою після того, як їхні заявки (з усіма додатками) будуть успішно отримані.

Етап 2. Якщо кандидата буде номіновано ОНУ на отримання гранту, він отримає від приймаючого університету інструкцію для подальших дій. Кандидати, номіновані ОНУ, проходитимуть відбір в приймаючому університеті, який ухвалює рішення про присудження гранту.

Критерії відбору у приймаючому ЗВО – https://eurep.auth.gr/en/staff/international/teaching/assessment

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися офіційним перекладом англійською мовою. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їхньою печаткою. Засвідчення нотаріуса не потрібно.

Документи для заявки:

Апплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету

CV (макс. 2 сторінки, пишемо відразу англійською) – це автобіографія, заповнена виключно за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь у наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародній діяльності та ін. Детальніше за посиланням http://europass.cedefop.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions

Паспорт – це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.

LETTER OF SUPPORT from the School/Faculty of interest – лист підтримки від представника приймаючого університету (Вашого майбутнього керівника/куратора). У цьому листі він повинен підтвердити своє бажання прийняти Вас і керувати Вашою діяльністю. Він також може містити інформацію про передбачуваний період мобільності. Вам необхідно самостійно знайти собі керівника. Для цього потрібно орієнтуватися на  перелік Еразмус+ координаторів на різних факультетах https://eurep.auth.gr/en/coordinators/international

MOBILITY AGREEMENT. Завантажуємо за посиланням, заповнюємо самостійно, підписуємо у проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва А. В. Смітюха, ставимо печатку. Період мобільності, зазначений у цьому документі, має включати ТІЛЬКИ період викладання (5 днів) БЕЗ днів на подорож.

Робочий план обсягом 5 сторінок. Він має містити наступну інформацію:

- чи був у Вас досвід співробітництва з цим университетом  (спільні публікації, проєкти);

- демонстрацію чіткого бачення подальшого співробітництва;

- пояснити причини та переваги Вашої участі в програмі мобільності для Вашого професійного зростання;

- які переваги матиме ОНУ від Вашої участі в програмі мобільності (запровадження курсів англійською мовою, розробка нових курсів, модулів та ін.);

- яким чином Ви будете поширювати інформацію про набутий під час стажування досвід (проведення семінару, інформаційної зустрічі для колег та студентів, написання статті для сайту Еразмус+ та ін.);

- яким чином Ви сприяєте процесу інтернаціоналізації ОНУ;

- чи ведете Ви викладання аглійською мовою в ОНУ або плануєте почати в наступному семестрі.

План  викладання повинен, окрім зазначеного вище, включати опис курсу лекцій, який планується читати та короткий зміст лекцій.

За довідками звертатись:

Пров. Маяковського 7, каб. 5

Булат Наталія Миколаївна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 723-84-77