НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ. 30.08.2017

Сьогодні, 30 серпня 2017 р. стартує прийом заявок викладачів ОНУ на отримання гранту на стажування в університеті Умео. Подати заявку можна до 22:00 за київським часом 08 вересня 2017 р Мова стажування - англійська

Спеціальність стажування - біологічні науки

Для того, щоб взяти участь в програмі кандидат повинен бути на момент подачі заявки і протягом всього періоду мобільності працювати в ОНУ.

Кандидати повинні володіти англійською мовою, на рівні не нижче В2.

Процедура оформлення заявки:

Оформлення заявки складається з декількох етапів: збір необхідних документів, підписів на них, і перекладів до них, потім відправка в зазначені терміни пакету документів на вказану адресу електронної пошти.

Кандидати повинні відправити необхідні документи по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 08 вересня 2017 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидат електронної пошти після того, як його заявка (з усіма додатками) буде успішно отримана.

Вимоги до оформлення документів

Офіційною мовою заявки на участь в програмі є англійська. Всі документи, видані українською мовою повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Всі переклади повинні бути виконані в бюро перекладів і завірені їх друк. Засвідчення нотаріуса на даному етапі не потрібно. МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ВСІХ Фото ВАШОЇ ЗАЯВКИ НЕ МАЄ ПЕРЕВИЩУВАТИ 10 МБ, ФАЙЛИ БІЛЬШОЇ РОЗМІРУ НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗГЛЯДУ!

Документи для заявки

1. Апплікаційна форма (анкета). Завантажити анкету
  2. CV (макс 2 сторінки, пишемо відразу англійською) це автобіографія, заповнена ВИКЛЮЧНО за стандартом Europass. Вона повинна містити також інформацію про Вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікаціях, міжнародної діяльності та ін .. Завантажити її можна: Http: //europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templates-instructions
  3. Паспорт - це сканована копія першої сторінки Вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті.
  4. Лист підтримки (Support Letter) від університету Умео про те, що Вас готові прийняти на стажування
  5. Робочий план (завантажити форму)

Всі документи повинні бути відскановані окремими файлами в форматі PDF (в хорошій якості, але при максимальному стисканні не більше 10 МБ - всі файли). Документи необхідно відправити по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22:00 за київським часом 08 вересня 2017 р. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Контактна особа програми в ОНУ:

Кулініч Світлана Анатоліївна, Зав. Еразмус офісу,

Тел.: +38 048 731 7895; +38048723 84 77