Университет Ка' Фоскари — государственный университет в городе Венеция, Италия, основанный в 1868 году. Институт получил статус университета в 1968 году. В настоящее время в его состав входят 8 факультетов, он признан одним из лучших университетов Италии по изучению экономических и гуманитарных наук. В университете обучается около 19 000 студентов.

Подробная информация о университете Ка' Фоскари: http://www.unive.it/nqcontent.cfm?a_id=1

Гид для студентов: скачать

Шановні друзі! У зв'язку з надзвичаним станом, запровадженим в Італії, а також карантином в Україні та ОНУ, всі відкриті конкурси Еразмус + до Італіїї (Венеція, конкурс для викладачів та студентів) ЗАКРИВАЮТЬСЯ. Заявки у цьому семестрі прийматися не будуть. Конкурс буде оголошено у вересні-жовтні 2020 р.
Приносимо вибачення за можливі незручності, пов'язані з цим рішенням. Будьте здоровими!
terminovo

Сьогодні, 26 лютого 2020 р. розпочинається прийом заявок викладачів на участь в програмі мобільності Еразмус + університетом Ка’Фоскарі, Венеція.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 26 березня 2020 р.

Мова стажування – італійська, англійська.

Стажування розраховано на два тижні. Очікується, що протягом одного тижня ви проведете щонайменше 8 годин лекцій.

Стипендія становить: 160 євро на день та 275 євро на дорогу.

Кількість наявних грантів : 1

Спеціальності: гуманітарні науки (історія та археологія, філософія, культурологія)

Сьогодні, 26 лютого 2020 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + з університетом Ка’Фоскарі, Венеція. До участі допускаються студенти, що навчаються на бакалавра (2-3 курс) та аспіранти ОНУ.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 26 березня 2020 р.

Мова навчання – італійська, англійська (наявність сертифікату є обов’язковою!)

Стипендіати повинні приступити до навчання в  університеті  Ка’Фоскарі у вересні 2020. Навчання студентів  триватиме 5 місяців.

Стипендія становить: 850 EUR  на місяць+ + 275 EUR на проїзд до Венеції та у зворотному напрямку

Кількість наявних грантів : студенти - 2, аспірант – 1

Спеціальності: студенти, аспіранти - гуманітарні науки (історія та археологія, філософія, культурологія), соціальні науки, лінгвістика та філологічні науки, бізнес та адміністрування.

Внимание! Стипендиаты должны будуть выехать на обучение в сентябре 2016 года!!!

Подать заявку на получение стипендий на обучение в университете Ка' Фоскари можно до 12.00 по киевскому времени 09 матра 2016 г.

Язык обучения - итальянский, английский

Стипендії на навчання/стажування для студентів та викладачів ОНУ

Сьогодні, 13 березня 2018 р. розпочинається прийом заявок на участь в програмі мобільності Еразмус + університетом Ка’Фоскарі, Венеція. До участі допускаються студенти, що навчаються на бакалавра (2-3 курс) та викладачі  ОНУ.

Подати заявку можна до 22.00 за київським часом 28 березня 2018 р.

Мова навчання – італійська, англійська

Стипендіати повинні приступити до навчання в  університеті  Ка’Фоскарі у вересні 2018. Навчання студентів  триватиме 5 місяців.

Викладачі отримують грант з розрахунку 140 євро на день

Кількість наявних грантів : студенти - 4, викладачі – 1

Спеціальність: Гуманітарні науки (історія та археологія, філософія, культурологія), лінгвістика та філологічні науки

23 ноября  2015 года открывается прием заявок на участие академического персонала ОНУ в программе международной академической мобильности Эразмус +.

Срок подачи заявок до 22.00 по киевскому времени 07 декабря 2015 г.